logo
Fundusze Europejskie - Unia Europejska

Historia

Firma Hossa powstała 1 kwietnia 1992 roku lecz nie byłą prima aprillisowym żartem. W początkowym okresie istnienia zajmowała się głównie sprzedażą odzieży roboczej i środków czystości, sukcesywnie zdobywając pozycję jednej z wiodących firm w branży na południu Polski. Z czasem rozszerzyła swoją działalność oferując odzież własnej produkcji, dzięki czemu możliwe stało się realizowanie nawet najbardziej wymagających zamówień. Idąc z duchem czasu oraz dokonując analizy rynku, sprzedaż odzieży roboczej przekształciła się w serwis dzieży roboczej, poszerzając jednocześnie swoją ofertę o serwis mat wejściowych oraz serwis czyściwa.

W 2004 roku do życia został powołany oddział zajmujący się produkcją najwyższej jakości stolarki aluminiowej w systemie Yawal i Aluprof. Doskonała organizacja, nowoczesny park maszyn oraz zespół najlepszych fachowców sprawiły, że produkcja stolarki aluminiowej stała się głównych przedmiotem działalności firmy.

Dziś Hossa to przedsiębiorstwo o stabilnej pozycji na rynku,. Liczne rekomendacje i zaufanie kontrahentów świadczy o tym, że choć powstała w dniu żartów i figli, jest solidnym i godnym polecenia Partnerem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.